Twoje konto

O nas

Firma IwoStar jest oficjalnym dystrybutorem produktów legendarnej marki Harbinger® w Polsce. Produkty z logo Harbinger® są znane z wysokiej jakości wykonania, a ich innowacyjność wyznacza nowe standardy w dziedzinie projektowania rękawic i sprzętu fitness.

Priorytetem naszego działania jest maksymalne zadowolenie naszych klientów. Chcemy zachęcić Państwa do zakupów w naszym sklepie poprzez zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi. Pragnąc zaprezentować Państwu naszą ofertę, stworzyliśmy sklep internetowy, który daje Państwu możliwość nabycia produktów marki Harbinger® w możliwie prosty i wygodny sposób. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu możecie Państwo przeglądać naszą ofertę oraz składać zamówienia przez 24h na dobę. Każdy z naszych produktów został zaprezentowany na zdjęciach i uzupełniony opisem produktu, co ułatwi Państwu wybór produktu odpowiadającego Państwa potrzebom. Gdyby zakupiony u nas produkt nie spełnił Państwa oczekiwań w 100% gwarantujemy możliwość zwrotu lub wymiany – szczegółowe zasady zostały opisane w regulaminie.

Życząc samych sukcesów, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą produktów Harbinger®.

IwoStar

Firma Harbinger jest wiodącym dostawcą sprzętu i akcesoriów fitness w USA. Swoja siedzibę posiada w Napa w stanie Kalifornia.

Harbinger projektuje, produkuje i sprzedaje szeroka gamę innowacyjnych produktów do ćwiczeń, spełniając nawet najbardziej wymagające standardy.

W ofercie produkcyjnej firmy Harbinger znajdują się między innymi rękawice i przybory treningowe, takie jak, kule treningowe, skakanki, ekspandery, 'trenerzy' równowagi oraz maty, które są dostępne w wielu sklepach ze sprzętem sportowym, sklepach ze sprzętem fitness oraz w klubach fitness.

Harbinger